M. Wysocki: Dzień bez podpisów to dzień stracony

Zarejestrowaliśmy Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy w Warszawie. Teraz zaczynamy zbiórkę podpisów. – Chcemy normalnej Polski i wierzymy, że będziemy mieli silną reprezentację Samorządowców zarówno w Sejmie, jak i w Senacie – mówi Tymoteusz Myrda, jeden z liderów ugrupowania Bezpartyjni Samorządowcy.

Trwa akcja zbierania podpisów prowadzona przez wszystkich koordynatorów BS w całej Polsce. Jak informuje Mikołaj Wysocki, odpowiedzialny za podpisy w woj. mazowieckim: ,,Ruszyliśmy mocno do pracy. Obdzwoniliśmy wiele osób, dziś już jesteśmy na ulicach miast i zbieramy też bezpośrednio podpisy z tzw. ,,ulicy”. Odbiór Bezpartyjnych Samorządowców jest pozytywny. Ludzie nam kibicują, też chcą tak jak my, Normalnej Polski. Chcą nowej siły w parlamencie. Dzień bez podpisów to dzień stracony!„.

Jak dodają Dorota Stegienka i Irena Parzych: ,,W zaledwie trzy godziny zebrałyśmy łącznie około 100 podpisów na warszawskiej Ochocie. To pokazuje potencjał. Apelujemy do wszystkich sympatyków i działaczy Bezpartyjnych Samorządowców – Projekt BS działa, spróbujcie sami!„.

Jesteśmy powiewem świeżości na polskiej scenie politycznej. W wyborach samorządowych w 2018 roku przekroczyliśmy pięć procent w skali kraju, zyskując głosy blisko miliona wyborców.

– Przed nami dwa miesiące ciężkiej pracy. Widzimy problemy, z jakimi borykają się gminy, miasteczka i miasta w całej Polsce, bo jako samorządowcy jesteśmy najbliżej mieszkańców – powiedział Krzysztof Maj, rzecznik Bezpartyjnych Samorządowców. – Nasze poparcie w samorządach w całej Polsce przełożymy na wynik, który zagwarantuje nam wejście do Sejmu – dodał.

Poza wyborami do Sejmu, wystawimy swoich kandydatów do Senatu RP.

– Mamy drużynę, chcą z nami współpracować. Dołączyły do nas środowiska kobiet, społeczników, naukowcy, sportowcy. Są to osoby merytoryczne z bagażem doświadczeń. To nieprawda ze Bezpartyjni Samorządowcy są tylko na Dolnym Śląsku. My działamy w całej Polsce – powiedział Dariusz Kacprzak, pełnomocnik Bezpartyjnych Samorządowców w wyborach do Senatu RP.

W swoim programie dla Normalnej Polski proponujemy m.in. bezpłatną komunikację miejską i regionalnąpit 0% dla wszystkich oraz bezpłatne i zdrowe obiady dla dzieci w szkołach.

PROGRAM BEZPARTYJNYCH SAMORZĄDOWCÓW

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”