Łukasz Tomasz Gojke i Jarosław Sobolewski w Drużynie Bezpartyjnych

Natalia Kruczek, Pełnomocnik Bezpartyjnych Samorządowców na województwo pomorskie informuje, że nasza Drużyna Bezpartyjnych Samorządowców powiększa się.

Łukasz Tomasz Gojke-kandydat Bezpartyjnych Samorządowców na Senatora RP w okręgu wyborczym nr 66 oraz Jarosław Sobolewski-Radny Dzielnicy Nowy Port w Gdańsku dołączają do naszego ruchu.

Łukasz Tomasz Gojke – absolwent Wydziału Rolniczego Akademii Techniczno-Rolniczej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Ukończył Studia Doktoranckie na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wieloletni dyrektor oraz prezes w Spółkach Skarbu Państwa, m. in. Zastępca Dyrektora ds. organizacyjnych i finansowych w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej Wody Polski w Warszawie. Harcerz, społecznik.

Jarosław Sobolewski – absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Specjalista ds. komunikacji, działacz społeczny, wolontariusz. Radny Dzielnicy Nowy Port w Gdańsku, gdzie od blisko 5 lat, pro bono, staje po stronie mieszkańców w walce ze strukturami miejskimi.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”