Radni Miasta Chełm dołączyli do Bezpartyjnych Samorządowców

Do struktur ogólnopolskiego ruchu Bezpartyjnych Samorządowców dołączyli Chełmianie. Pełnomocnikiem na Miasto Chełm oraz powiat chełmski, krasnostawski i włodawski został Kamil Błaszczuk – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Chełm i przewodniczący Klubu Radnych Chełmianie.

Cieszymy się, że Bezpartyjni Samorządowcy pojawiają się w Chełmie. Potwierdzam – dołączamy jako stowarzyszenie, jako cały 8-osobowy klub radnych. Nie ma nas dziś tu wszystkich, mamy środek sezonu urlopowego, ale jednomyślnie zdecydowaliśmy, że zasilimy szeregi Bezpartyjnych Samorządowców – przekazał Kamil Błaszczuk. – Dołączamy, bo połączyły nas wspólne wartości: bezpartyjność, samorządność i miłość do pracy na rzecz naszych regionów. Dołączamy, bo mamy dość trwającej od dwóch dekad wojny polsko-polskiej. Mamy dość wyniszczającej wojny pomiędzy dwiema największymi partiami, która nie wnosi nic dobrego do naszego rozwoju. Mamy dość przerzucania się oskarżeniami, odpowiedzialnością i straszenia wpływami raz niemieckimi, a raz rosyjskimi. My chcemy spierać się na pomysły i programy. Deklarujemy, że wystawimy listy do Sejmu i kandydata do Senatu. Wystawimy ludzi stąd, z naszego regionu. Ludzi, znających nasze sprawy, nasze problemy. Nie mamy miejsc dla spadochroniarzy z Warszawy lub innych miast – mówił na konferencji Błaszuk.

Jak podkreślił Członek Zarządu Krajowego BS i koordynator na województwo lubelskie dr n. pr. Marek Woch, Bezpartyjni Samorządowcy stoją pewnie na dwóch nogach – przedsiębiorcach i samorządowcach. Przedstawił także propozycje programowe BS dla przedsiębiorców, z naciskiem na sektor MŚP.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”