Natalia Kruczek – Koordynator okręgowy wyborów do Sejmu RP w 2023 r. Bezpartyjnych Samorządowców w okręgu nr 25 informuje

Natalia Kruczek – Koordynator okręgowy wyborów do Sejmu RP w 2023 r. Bezpartyjnych Samorządowców w okręgu nr 25,  który obejmuje obszar miast na prawach powiatu Gdańska i Sopotu oraz powiatów gdańskiego, kwidzyńskiego, malborskiego, nowodworskiego, starogardzkiego, sztumskiego i tczewskiego (województwo pomorskie) informuje, że do Naszej Bezpartyjnej Drużyny dołącza Grzegorz Gołofit. 

Grzegorz Gołofit – ekonomista z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami.  Działał w różnych obszarach bankowości, na stanowiskach kierowniczych, eksperckich i doradczych. Ma doświadczenie w pracy w zespołach projektowych w centralach banków, sieciach oddziałów jak i w sektorze prywatnym (zarządzanie produktami, optymalizacja procesów, digitalizacja, sprzedaż).  

Obecnie jest specjalistą w branży energetycznej, jednej z najważniejszych aktualnie gałęzi gospodarki. Ma możliwość bycia w sercu transformacji energetycznej naszego kraju i pomagania przedsiębiorcom w wyzwaniach z jakimi obecnie się mierzą. 

Ukończył studia stacjonarne na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Ekonomicznym, studia podyplomowe z zakresu zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Był uczestnikiem wielu kursów i warsztatów związanych z jego aktywnością zawodową.

Interesuje się on wieloma dziedzinami życia społecznego i gospodarczego – ekonomią, edukacją, historią, kulturą, rozwojem duchowym człowieka, optymalnym gospodarowaniem zasobami, ewolucją modeli biznesowych oraz innymi obszarami wiedzy. Bardzo ceni sobie spotkania z każdym człowiekiem, dobrą rozmowę, współpracę międzypokoleniową oraz międzykulturową.

Mąż, ojciec dwójki dzieci. Od urodzenia mieszka w Gdańsku.
„Z historii tego miasta jestem dumny, czuję głęboki szacunek do ludzi tworzących przez wieki to miejsce. Idea Solidarności, wielki dar dla świata, jest sercem Gdańska i jego mieszkańców – tak było wczoraj, jest dzisiaj i będzie na zawsze.”- mówi Grzegorz Gołofit.

„Do tej pory nie angażowałem się w istotny sposób w życie polityczne. W związku z tym jestem Wam winien zdanie komentarza na ten temat…W szczególny sposób w ostatnim czasie trafiły do mnie zasłyszane przypadkowo słowa: „świat nie jest dlatego niesprawiedliwy, że jest więcej złych ludzi, ale dlatego, że dobrzy ludzie się nie angażują i są obojętni” – postanowiłem więc się zaangażować i nie być obojętnym.”- mówi Gołofit.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”