Jesteśmy gotowi na wybory parlamentarne

W środę, 5 lipca, zwołaliśmy kolejne posiedzenie naszego zarządu. Spotkaliśmy się w trybie hybrydowym, łącząc się online i stacjonarnie. Głównym tematem naszych rozmów były plany i działania związane z nadchodzącymi wyborami do Sejmu i Senatu.

Z przyjemnością informujemy, że wystartujemy w wyborach jako Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy. Jesteśmy jedyną siłą polityczną, która reprezentuje interesy samorządów i obywateli na poziomie lokalnym i krajowym. Będziemy walczyć o większą autonomię i finansowanie samorządów, ochronę środowiska, rozwój edukacji i zdrowia oraz o budowanie społeczeństwa obywatelskiego.

W ramach przygotowań do wyborów, planujemy rozbudować nasze struktury w kilku nowych regionach, m.in. w województwie zachodniopomorskim. W czerwcu zorganizowaliśmy szkolenie dla naszych kandydatów we Wrocławiu, a 15 lipca zapraszamy na ogólnopolską konwencję Bezpartyjnych Samorządowców w Szeligach pod Warszawą.

Ponadto, mamy nowy klub w sejmiku województwa świętokrzyskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem i kandydatami na naszej stronie internetowej oraz w lipcowym wydaniu gazety Samorządność. Zachęcamy również do aktywnego udziału w wyborach i głosowania na Bezpartyjnych Samorządowców.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”