Czy Polskę czeka wojna? – wideo z prezentacji książki „Polska w cieniu wojny” w Radomiu

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo – relacja z prezentacji książki „Polska w cieniu wojny”

Przypominamy, że 20 lipca br. w Radomiu odbyło się spotkanie z Robertem Kuraszkiewiczem, podczas którego debatowano nad bezpieczeństwem Polski w związku z toczącą się wojną na Ukrainie. Mimo niesprzyjającej pogody, frekwencja dopisała, a sami mieszkańcy aktywnie brali udział w wydarzeniu, co widać było po liczbie zadawanych pytań oraz żywej dyskusji, jaka toczyła się w trakcie spotkania.

Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Pana Roberta Kuraszkiewicza za tak dogłębne przedstawienie tematu oraz możliwość podzielenia się z mieszkańcami swoją wiedzą w zakresie geopolityki oraz cennymi spostrzeżeniami.

Jak powiedział po spotkaniu R. Kuraszkiewicz: ,,Dziękuję organizatorom za możliwość prezentacji mojej najnowszej książki w Radomiu. Cieszy mnie dyskusja, bo świadczy o tym, że społeczeństwo jest zaangażowane, choć na pewno ma wiele pytań i wątpliwości. Trzeba rozmawiać i szukać jak najlepszych rozwiązań„.

Po oficjalnym spotkaniu odbyła się integracja radomskich struktur Bezpartyjnych Samorządowców, podczas której rozmawiano o planach na najbliższe tygodnie. Była to również świetna okazja do rozmów i poznania osobiście nowych działaczy oraz sympatyków z regionu.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”