Chcesz żyć w Normalnej Polsce? W niedzielę wybierz listę nr 1! Dlaczego warto?

Trwa końcowe odliczanie do niedzielnych wyborów parlamentarnych, w których prawdopodobnie weźmie udział rekordowo duża liczba Polaków. Po raz pierwszy od lat mamy możliwość oddania głosu na „normalność”, na ludzi, którzy mają nam COŚ do zaoferowania – Bezpartyjni Samorządowcy chcą łączyć a nie dzielić, proponując program naprawy naszego kraju. Wszystko po to, by żyło się normalnie.

Bezpartyjni Samorządowcy, którzy zaskoczyli wszystkich obserwatorów sceny politycznej rejestrując ogólnopolski komitet wyborczy, chcą rozwiązywać problemy w tysiącach Małych Ojczyzn, czego do tej pory nie zrobili zawodowi politycy.

– Dość kłótni PiS z PO, napuszczania jednych na drugich – mówił marszałek województwa dolnośląskiego, Cezary Przybylski podczas pierwszej konwencji BS, która odbyła się wiosną. – Dość wojny polsko-polskiej! Polska nie jest własnością polityków, a Polek i Polaków. Ani nam PiS brat, ani PO siostra. W Lubuskiem wspieramy zarząd z Platformy, a na Dolnym Śląsku demokratyzujemy koalicjanta z PiS – wyjaśniał i podkreślił, że Bezpartyjni chcą wypracować program wspólnie z Polakami. Program „za czymś” a nie „przeciw komuś”. 

Co się zmieniło od tamtej pory? Swoimi działaniami BS pokazali, że nie rzucają słów na wiatr, więc można im zaufać. Podczas całej kampanii wyborczej, licznych spotkań i debat, to Bezpartyjni hamowali emocje, namawiali do porozumienia i pracy ponad podziałami. Przez wielu komentatorów wypowiedzi kandydatów były stawiane jako przykład merytorycznych, spokojnych i wyważonych dyskusji. Ostatnie miesiące pokazały, że w odróżnieniu od zawodowych polityków, BS nie skupiają się na interesach partyjnych, a dążą do tego, by w Polsce wreszcie zapanował spokój, aby żyło się w niej normalnie czego pragnie każdy z nas. Jak chcą to zrobić? Swoje główne założenia przedstawili w programie. Znajdziemy w nim najważniejsze problemy Polaków i sposoby na ich rozwiązanie.

Najważniejsze założenia programu Bezpartyjnych Samorządowców:

– Darmowa komunikacja dla wszystkich

– PIT 0

– Pełnopłatny macierzyński dla mam, które powrócą do pracy

– Poprawa dostępności do psychologów i psychiatrów dla dzieci i młodzieży

– Naprawa systemu opieki zdrowotnej

– Bon edukacyjny dla każdego ucznia

– Bezpłatne posiłki dla dzieci w szkołach

Szczegółowy program BS można znaleźć TUTAJ

15 października 2023 r. przejdzie do historii jako jeden z najważniejszych dni we współczesnej historii Polski. Każdy z nas ma przywilej zapisania się na jej kartach – Zagłosuj! Weź udział w wyborach! Razem zbudujmy Normalną Polskę!

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”