Bezpartyjni z pełnomocnikiem w Zachodniopomorskim

Bezpartyjni Samorządowcy powołali pełnomocnika na woj. zachodniopomorskie. Został nim Sebastian Tomczak. 

Bezpartyjni Samorządowcy to ruch, który zrzesza samorządowców z całej Polski. W 2018 roku z poparciem ugrupowania startował m.in. Piotr Krzystek, prezydent Szczecina. Teraz Bezpartyjni szykują się do startu w wyborach parlamentarnych.

– Stawiamy na Sebastiana Tomczaka, to osoba już doświadczona mimo młodego wieku. Jesteśmy przekonani, że w województwie zachodniopomorskim, w którym jest wielu prezydentów, burmistrzów i wójtów niereprezentujących żadnej partii politycznej, których zapraszamy do naszego ruchu – powiedział Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego, jeden z liderów Bezpartyjnych Samorządowców.

Do działań w ramach Bezpartyjnych zapraszał świeżo mianowany pełnomocnik: – Chcemy zaprosić do współpracy zarówno młodą energię, jak i doświadczonych aktualnych lub byłych samorządowców. Ważnym punktem naszego działania jest łączenie się środowisk samorządowych – powiedział Sebastian Tomczak, pełnomocnik Bezpartyjnych Samorządowców w województwie zachodniopomorskim.

Bezpartyjni walczą o parlament!

Ugrupowanie Bezpartyjni Samorządowcy w wyborach w 2018 roku przekroczył 5%. Teraz sukces z wyborów samorządowych chcą przekłuć w uzyskanie mandatów w polskim parlamencie.

– Jesteśmy gotowi do współpracy z każdym, kto realnie chce działać na rzecz lokalnych społeczności – mówi Robert Raczyński, prezydent Lubina, jeden z liderów Bezpartyjnych. 

Do grupy należą samorządowcy z całej Polski i każdego szczebla lokalnych samorządów.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”