Bezpartyjni Samorządowcy zabrali głos w sprawie bezpieczeństwa Polaków

Bezpieczeństwo to hasło, które odmieniamy dziś przez wszystkie przypadki. Budzi ogromne zainteresowanie wśród Polek i Polaków nie tylko w kontekście nadchodzących wyborów, ale zwłaszcza w codziennym życiu. Bezpartyjni Samorządowcy stawiają zagadnienie bezpieczeństwa, zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, na jednym z pierwszych miejsc, a swoje postulaty zaprezentowali dziś w centrum Warszawy podczas konferencji prasowej.

12 października br. odbyła się konferencja prasowa  Bezpartyjnych Samorządowców w Warszawie z udziałem ogólnopolskich mediów. Głównym tematem konferencji była kwestia bezpieczeństwa RP militarnego oraz energetycznego. Konferencję poprowadziła Aleksandra Rutkowska, kandydująca do Sejmu RP z okręgu nr 20. Głos zabierali Grzegorz Wysocki – lider listy warszawskiej, Krzysztof Maj – lider listy wrocławskiej, kandydująca do Senatu RP z okręgu nr 40 Urszula Barbara Krawczyk, a także Natalia Kruczek, liderka listy z Gdańska i Marek Woch – lider listy z Lublina. Podczas konferencji obecni byli również kandydaci do Sejmu RP i Senatu RP z woj. mazowieckiego z ramienia KW Bezpartyjni Samorządowcy oraz Piotr Koszarek, lider listy z Podlasia.

Jak rozpoczął Grzegorz Wysocki: ,,Bezpieczeństwo narodowe jest ponad partyjne, ponad wszystkim podziałami. Obecna sytuacja jest nieakceptowalna kiedy polskie wojsko jest wciągane do wewnętrznej politycznej walki„.

Jak dodał Krzysztof Maj: ,,Poczucie bezpieczeństwa Polaków jest najważniejsze. Zdjęcia pustych dystrybutorów paliwa to jakiś skandal, nie było tego od czasów komuny. Gdzie są sieci przesyłowe? Mieszkańcy założyli fotowoltaikę, inwestują w wiatraki, ale nie mają magazynów energii. Gasimy energię mieszkańców. Bezpartyjni Samorządowcy chcą ją pobudzić!„.

Natalia Kruczek: ,,Chcemy normalnej Polski dla naszych dzieci. Idziemy do parlamentu, żeby poprawić sytuację dzieci i rodzin w naszym kraju„.

Marek Woch: ..Lista numer 1, czyli KW Bezpartyjni Samorządowcy gwarantują, że dotrzymają słowa i swoich obietnic, tak jak to czynią w samorządach„.

Jak podsumowała Urszula Barbara Krawczyk: ,,Zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach 15 października 2023 r. Mamy tylko już kilkadziesiąt godzin od ciszy wyborczej. Głosując na Bezpartyjnych Samorządowców wybieramy nowość i świeżość, co jest tak bardzo potrzebne w obecnych czasach. Wybierzecie listę nr 1 – Normalną Polskę„.

Bezpartyjni Samorządowcy przekroczyli 5,3 proc. poparcia w ostatnim badaniu Instytutu Badawczego IPC, ale według innych sondaży regionalnie osiągają wynik powyżej 8 proc. (woj. świętokrzyskie). Oznacza to, że w opinii wyborców na polskiej scenie politycznej pojawiła się siła, której warto zaufać.
Konsekwentnie rosnące poparcie jest wynikiem atrakcyjnych dla wyborców rozwiązań programowych, wśród których znalazły się m.in. bezpłatna komunikacja miejska i regionalna, darmowe i zdrowe posiłki dla wszystkich uczniów w szkołach oraz PIT-0 dla wszystkich, czyli de facto likwidacja podatku dochodowego od osób fizycznych – ten ostatni postulat ma spowodować, że Polacy otrzymają ok. 15 proc. większe zarobki.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”