Udana konferencja BS w Serocku [okręg nr 20]

8 października br. w Serocku odbyło się spotkanie z kandydatami do parlamentu z KW Bezpartyjni Samorządowcy. Urszula Krawczyk – kandydatka do Senatu, oraz kandydaci do Sejmu: Dariusz Kacprzak  – lider Bezpartyjnych Samorządowców z nr 1 na liście, Aleksandra Rutkowska z nr 4, Beata Ugodzińska z nr 5, Wojciech Kwiatkowski z nr 8, Andrzej Włosek z nr 10, Sławomir Starosta z nr 11, Lucyna Baca Lönn z nr 20 oraz Marek Półturzycki z nr 24 opowiedzieli o swoim doświadczeniu, kompetencjach i swoich pomysłach na realizację programu wyborczego Bezpartyjnych Samorządowców. Wśród zgromadzonych obecni byli także dwaj kandydaci z sąsiedniego okręgu 18: Adrian Grzegorczyk i Mariola Olszewska – Szulkowska .

Spotkanie poprowadził Artur Borkowski – koordynator KW Bezpartyjni Samorządowcy okręgu 20 do Sejmu, Burmistrz Miasta i Gminy Serock i Wiceprzewodniczący Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, który zaprosił na scenę także Mariusza Ambroziaka  – Wiceprzewodniczącego Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, szefa sztabu wyborczego Bezpartyjnych Samorządowców na Mazowszu oraz Sylwestra Sokolnickiego – starostę Powiatu Legionowskiego, lidera Bezpartyjnych Samorządowców na terenie Powiatu Legionowskiego.

Kandydaci zaprezentowali zgromadzonym założenia programowe: PIT 0% dla pracujących, bezpłatny transport regionalny, edukacyjny bon rozwojowy, obiady w przedszkolach i szkołach, wsparcie kobiet, wydajny system ochrony zdrowia, reforma wymiaru sprawiedliwości, ochrona własnych nieruchomości – to założenia wyborcze KW Bezpartyjni Samorządowcy.

Przypomnijmy, że w środę 11 października w hali sportowej w Wieliszewie (ul. Modlińska 65) odbędzie się debata wyborcza kandydatów do Parlamentu. Zapraszamy do uczestnictwa.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”