Udana konferencja BS w Piastowie [okręg 20]

5 października br. odbyła się kolejna konferencja Bezpartyjnych Samorządowców pod hasłem Poznaj drużynę Bezpartyjnych. Tym razem została zorganizowana w Piastowie w okręgu nr 20 do Sejmu RP, a gospodarzem wydarzenia był Burmistrz Piastowa, członek Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej – Grzegorz Szuplewski.

Spotkanie otworzył Burmistrz Szuplewski, który przywitał zgromadzonych uczestników: ,,Cieszę się, że po raz kolejny Piastów może gościć drużynę Bezpartyjnych Samorządowców„. Następnie głos zabrał wiceprezes MWS, szef sztabu na Mazowszu Mariusz Ambroziak: ,,Sztab na Mazowszu intensywnie pracuje przez ostatnie kilka miesięcy. Część efektów jest już widoczna, a pozostałe pojawią się w najbliższych kilku miesiącach. Przypominam też o pilnej rejestracji na konwencję ogólnopolską Bezpartyjnych Samorządowców, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Szeligach pod Warszawą. Tak jak dwie wcześniejsze bardzo udane konwencje. Liczę też tym razem na sporo uczestników z terenu woj. mazowieckiego”. Dalej na scenie pojawili się goście specjalni ze sztabu centralnego z Wrocławia: Krzysztof Maj oraz Piotr Koszarek, którzy podziękowali za zebranie 350 000 podpisów w całym kraju oraz za prowadzenie aktywnej kampanii w woj. mazowieckim, po czym zaprezentowali dwa spoty ogólnopolskie. 

W dalszej części wydarzenia  głos zabierali kandydaci KW Bezpartyjni Samorządowcy do Sejmu RP w okręgu 20 oraz kandydat do Senatu RP w okręgu 41 – Łukasz Malczyk, którzy omawiali główne postulaty programowe, a także przekonywali dlaczego warto oddać głos 15 października br. na listę numer 1. Spotkanie poprowadził Piotr Jądrzyk z Piastowa, najmłodszy kandydat do Sejmu RP z listy KW Bezpartyjni Samorządowcy  z woj. mazowieckiego, który powiedział: ,,Program Bezpartyjnych Samorządowców po prostu mi odpowiada. Jest taki ludzki, mówi o sprawach, które ułatwiają ludziom codzienne funkcjonowanie„.

Jak podsumował Burmistrz Serocka Artur Borkowski, koordynator tego okręgu: ,,W  tzw. obwarzanku wykonaliśmy 100% zadania. Zarejestrowaliśmy pełną listę kandydatów do Sejmu oraz dwoje kandydatów do Senatu RP. Teraz kandydaci pracują  w kampanii wyborczej na wspólny wynik,  a my im pomagamy. Zapraszam też 8 października br. (niedziela) o godz. 15:00 na konferencję do Serocka, gdzie również przedstawimy naszych kandydatów oraz postulaty programowe„.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”