Marek Woch koordynatorem Bezpartyjnych Samorządowców w województwie lubelskim

Przedstawiamy koordynatora Bezpartyjnych Samorządowców na województwo lubelskie. Stanowisko to objął Marek Woch, doktor nauk prawnych.

Bezpartyjni Samorządowcy tworzą struktury w okręgach wyborczych do Sejmu RP numer 6 i numer 7, które obejmują obszar miast na prawach powiatu: Lublin, Biała Podlaska, Chełm i Zamość, oraz powiatów bialskiego, biłgorajskiego, chełmskiego, hrubieszowskiego, janowskiego, krasnostawskiego, kraśnickiego, lubartowskiego, lubelskiego, łęczyńskiego, łukowskiego, opolskiego, parczewskiego, puławskiego, radzyńskiego, ryckiego, świdnickiego, tomaszowskiego, włodawskiego i zamojskiego.

Marek Woch jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Katedra Zarządzania w Gospodarce), Uniwersytetu Warszawskiego (doktorat) oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie (Wydział Prawa i Administracji). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Legislacji w Warszawie oraz Stowarzyszenia Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa „FONTES”. Jego specjalizacją jest prawo konstytucyjne, prawo z zakresu ochrony zdrowia oraz filozofia prawa. Ponadto, pełnił funkcję Pełnomocnika Prezesa NFZ do Spraw Kontaktów z Organizacjami Pozarządowymi i Organami Władzy Publicznej 2016-2020. Od 2019 r. związany zawodowo z Biurem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców (Radca Rzecznika MŚP, Dyrektor Generalny Biura Rzecznika MŚP). W styczniu 2023 r. powołany przez Ministra Rozwoju i Technologii Waldemara Budę na Zastępcę Rzecznika MŚP. W roku 2022 znalazł się na 31. miejscu listy 50 najbardziej wpływowych prawników, przez Dziennik Gazetę Prawną.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”