Jesteśmy komitetem ogólnopolskim!

Historyczny moment, historyczne wybory. Bezpartyjni Samorządowcy zarejestrowali listy do Sejmu w dwudziestu jeden okręgach, a tym samym stali się komitetem ogólnopolskim. Jedną z sześciu największych sił politycznych w Polsce.

To ogromny sukces, ale i ciężka praca wielu ludzi. To także sukces Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, która jest jedną z wiodących sił Bezpartyjnych. Na Mazowszu udało się zarejestrować wszystkie zgłoszone listy do Sejmu tj. w pięciu okręgach. Lokalne struktury stanęły na wysokości zadania.

Jak komentuje Wiceprezes MWS – Paweł Dąbrowski – rejestracja list kandydatów Bezpartyjnych Samorządowców w całym kraju to efekt wielu miesięcy przygotowań i ciężkiej pracy wielu ludzi. „Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w zbiórce podpisów. Teraz czas na kampanię wyborczą, prezentację kandydatów i programu wyborczego. Nasza reprezentacja w przyszłym Sejmie i Senacie nie zawiedzie wyborców. Czas na normalną Polskę!” – mówi Paweł Dąbrowski, zastępca szefa sztabu BS na Mazowsze, kandydat do Sejmu z Warszawy.

Ogółem w całej Polsce zebrano ponad 350 000 podpisów co pokazuje siłę Bezpartyjnych Samorządowców i pozwala optymistycznie patrzeć na sam wynik wyborczy. Pierwszy cel został osiągnięty teraz czas na przekroczenie ustawowego progu 5% i wprowadzenie pierwszych posłów do Sejmu. Przy frekwencji na poziomie 2019 roku to oznacza konieczność uzyskania miliona głosów. Bezpartyjni są na to gotowi, mają świetnych, sprawdzonych w codziennej – samorządowej – aktywności kandydatów. 

Jeśli chcemy zmienić Polskę, konieczne są zmiany osób decydujących o naszym codziennym życiu. Konieczne są zmiany w parlamencie. Postawmy na kandydatów z doświadczeniem samorządowym, znających sprawy zwykłych ludzi i umiejących je skutecznie rozwiązywać. Mamy ich blisko, możemy ich w każdej chwili spotkać, to często nasi sąsiedzi. Tacy właśnie są Bezpartyjni Samorządowcy – doświadczeni i oddani pracy na rzecz Polaków. Postawmy na nich!

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”