WYBORY

Zostań regionalnym koordynatorem obwodowych komisji wyborczych

Koordynator OKW

Zgłaszasz ludzi do komisji na swoim terenie? A może masz grupę bliskich i znajomych i razem chcecie przypilnować wyborów w waszej gminie? Nawiąż współpracę z Bezpartyjnymi Samorządowcami i otrzymaj pełnomocnictwo do OKW na swoim terenie!

1. Wypełnij formularz, zwróć szczególną uwagę na poprawność numeru telefonu i adresu e-mail.
2. Oczekuj na kontakt z naszej strony, odezwiemy się w ciągu 2-3 dni!
3. W ramach współpracy będziemy wdzięczni za pomoc w zbiórce podpisów koniecznych do rejestracji list wyborczych. To do niczego nie zobowiązuje, a nam umożliwi start w wyborach.

Zgłoś siebie i swoich bliskich do pracy w obwodowej komisji wyborczej

Praca w komisji wyborczej

Wybory to święto demokracji, a udział w nich powinniśmy traktować nie tylko jako obywatelski obowiązek, ale przede wszystkim jako przywilej decydowania o przyszłości naszej Ojczyzny. Każdy z nas ma wpływ na to, aby wybory były transparentne i uczciwe. Zgłoś siebie, swoich bliskich i znajomych do pracy w obwodowej komisji wyborczej! W ciągu najbliższego roku odbędą się wybory parlamentarne, samorządowe (możliwe 2 tury) i europarlamentarne! To nawet do 2.000 zł dodatkowego zarobku!

Aby się zarejestrować wybierz województwo, powiat, gminę i konkretną komisję w której chcesz pracować.
Wypełnij swoje podstawowe dane w formularzu. Wyślij zgłoszenie, a następnie po dniu ogłoszenia wyborów otrzymasz od nas dokumenty zgłoszeniowe, a także wszystkie informacje. Wyraź zgody marketingowe, aby otrzymywać od nas informacje dot. możliwości pracy w komisji podczas kolejnych wyborów

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2024 KW Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy”