Wesprzyj nas

Naszą siłą są przede wszystkim ludzie kreatywni, niezależni, odnoszący sukcesy zawodowe, pełni energii i pracowici. Jeżeli podzielasz nasze poglądy i wartości, uważasz, że Polska zasługuje na zmiany i razem z nami chcesz pracować na rzecz miast, miasteczek i wsi – dołącz do nas! Wspólnie możemy zadbać o to, aby nasza Ojczyzna stała się krajem solidarnym, innowacyjnym, będącym blisko ludzi i dla ludzi. Krajem, w którym mieszkańcy mają realny wpływ na własną przyszłość.

Nadchodzące wybory parlamentarne to prawdziwe święto demokracji. Każdy może przyczynić się do jego celebrowania nie tylko idąc do głosowania czy kandydując, ale również angażując się w kampanię wyborczą, zbieranie podpisów i pracę w komisjach. Wspólnie zadbajmy o większy udział obywateli w życiu społeczno-politycznym kraju.

Dołącz do Nas

Jesteśmy młodym ruchem społecznym. Pięć lat temu zaczynaliśmy w samorządach na Dolnym Śląsku, w Zachodniopomorskim i na Mazowszu. Obecnie nasze struktury funkcjonują niemal w całym kraju. Udowadniamy tym samym, że dzięki doświadczeniu, zdobytemu podczas codziennej pracy na rzecz lokalnych społeczności, energii i kreatywności możemy stworzyć alternatywę dla partii politycznych.

Od początku naszej działalności wsłuchujemy się w głos mieszkańców. Chcemy, aby głos ten został w końcu usłyszany w Sejmie i Senacie. Uważamy, że o życiu i przyszłości lokalnych społeczności powinny decydować osoby, które wcześniej same były ich częścią i poznały ich najważniejsze problemy.

Jak nas wesprzeć?

Możesz wesprzeć nas robiąc tradycyjny przelew bankowy na dane:

Fundacja Bezpartyjni Samorządowcy
ul. Tysiąclecia 2
59-300 Lubin

BGZBNP 22 1600 1462 1873 7752 8000 0001
Tytuł: WPŁATA

NIP 6922509620
KRS 0000581413

Jak do nas dołączyć?

Zapraszamy do kontaktu przy budowaniu list do Sejmu i Senatu.
Poniżej znajdują się dane do koordynatorów poszczególnych okręgów. Dołącz do nas!