Jedynka na liście BS w okręgu nr 33

Kamil Suchański

Przedsiębiorca i społecznik. Prezes stowarzyszenia Bezpartyjni i Niezależni oraz szef klubu radnych Bezpartyjni i Niezależni w Radzie Miasta Kielce.

nr 2 na liście BS w okręgu nr 33

Maciej Gawin

Radny sejmiku województwa świętokrzyskiego. Poprzednio trzykrotnie wybierany na radnego Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. Lider Bezpartyjnych Samorządowców na Ponidziu.

nr 3 na liście BS w okręgu nr 33

Marta Przybyś

Skupia się na walce w obronie polskich rolników oraz zdrowej polskiej żywności. Społecznik.

nr 4 na liście BS w okręgu nr 33

Rafał Kasica

Ma 62 lat. Mieszka w Kielcach. Ukończył Akademię Medyczną w Lublinie. Posiada dwie specjalizacje – z chirurgii dziecięcej i urologii dziecięcej. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Kierownik Wojewódzkiej Poradni Pediatrycznej oraz Izby Przyjęć Pediatrycznej Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii.

nr 5 na liście BS w okręgu nr 33

Grażyna Staciwa

Ma 59 lat. Mieszka w gminie Radoszyce, powiat konecki. Ukończyła studia pedagogiczne w Kielcach. Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Radoszycach. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami oświatowymi. Była radna gminy Radoszyce. Członek stowarzyszenia Kuźnia Radoszycka. Społecznik.

nr 6 na liście BS w okręgu nr 33

Andrzej Kruzel

Ma 66 lat. Mieszka w Staszowie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej. Od 1989 roku aktywny samorządowiec – radny Rady Miejskiej w Staszowie, radny powiatowy wszystkich kadencji, były starosta staszowski, społecznik, sprawdzony organizator i uczestnik życia publicznego w regionie.

nr 7 na liście BS w okręgu nr 33

Jończyk Dorota

Ma 38 lat. Mieszka w Kielcach. Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Wiele lat związana zawodowo z Regionalną Izbą Obrachunkową w Kielcach. Obecnie pracuje w Departamencie Budżetu i Finansów Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

nr 8 na liście BS w okręgu nr 33

Swietłana Wójcik

Ma 57 lat. Mieszka w Skarżysku-Kamiennej. Z wykształcenia pedagog – ukończyła Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Absolwentka studiów MBA. Jest przewodnikiem turystycznym oraz tłumaczem przysięgłym. Prowadzi biuro podróży.

nr 9 na liście BS w okręgu nr 33

Teresa Jakubowska

Ma 57 lat. Mieszka w gminie Piekoszów, powiat kielecki. Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Akademię Świętokrzyską w Kielcach. Pracuje w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Kielcach na stanowisku Głównego Specjalisty ds. Pedagogiki. Wiceprezes Świętokrzyskiego Centrum Mediacji, mediator wpisany na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Kielcach.

nr 10 na liście BS w okręgu nr 33

Kamil Kamiński

Ma 41 lat. Mieszka w Kielcach. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 18 lat prywatny przedsiębiorca – właściciel Bobik Market, firmy Aqua System oraz marki Dom Grilla. Szef stowarzyszeń Kieleccy Przedsiębiorcy oraz Mieszkańcy Kielc. Kibic Korony Kielce oraz Vive Kielce.

nr 11 na liście BS w okręgu nr 33

Justyna Dziadek

Ma 34 lata. Mieszka w Pińczowie. Ukończyła studia doktoranckie z zakresu mediewistyki na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, a ponadto studia pierwszego stopnia na kierunku filologia germańska. Przewodnik świętokrzyski. Od 2019 roku dyrektor Muzeum Regionalnego w Pińczowie.

nr 12 na liście BS w okręgu nr 33

Angelo Ciechowicz

Ma 31 lat. Mieszka w miejscowości Rosochy, powiat opatowski. Aktywny działacz społeczny. Przewodniczący opatowskiej Solidarności Rolników. Znany jako inicjator projektów, które mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców. Działa w charakterze społecznika udzielając bezinteresownej pomocy osobom pokrzywdzonym i potrzebującym.

nr 13 na liście BS w okręgu nr 33

Andżelika Chyb

Ma 34 lata. Mieszka w Kielcach. Architekt. Ukończyła studia doktoranckie na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach. Autorka publikacji naukowych z zakresu architektury i urbanistyki.

nr 14 na liście BS w okręgu nr 33

Paweł Góźdź

Ma 40 lat. Mieszkaniec gminy Pawłów, powiat starachowicki. Technik żywienia. Przedsiębiorca. Społecznik. Rolnik. Członek Polskiego Związku Łowieckiego.

nr 15 na liście BS w okręgu nr 33

Katarzyna Migoń

Ma 32 lata. Mieszka we Włoszczowie. Ukończyła Zarządzanie Biznesem na Polish Open University. Współtworzyła, a obecnie zarządza rodzinną firmą na lokalnym rynku. Kocha rozmowy z ludźmi. Wsłuchuje się potrzeby lokalnej społeczności, co przekłada się na organizację akcji charytatywnych oraz angażowanie mieszkańców we wspieranie kultury i rzemiosła. Prywatnie miłośniczka zwierząt.

nr 16 na liście BS w okręgu nr 33

Magdalena Słupska-Ignacak

Ma 45 lat. Mieszka w Busku-Zdroju. Wykształcenie wyższe prawnicze. Ukończyła Uniwersytet Rzeszowski. W latach 2004-2010 pracownik samorządowy. Obecnie adwokat.

nr 17 na liście BS w okręgu nr 33

Marek Bernacki

Ma 65 lat. Mieszka w Skarżysku-Kamiennej. Absolwent AGH w Krakowie. Od ponad 41 lat pracuje w PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko Kamienna. Pełnił funkcje kierownicze w Zakładzie, między innymi członka zarządu w ZEORK Dystrybucja Sp. z o.o. oraz dyrektora Departamentu Eksploatacji i Rozwoju w PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko.

nr 18 na liście BS w okręgu nr 33

Ewelina Pawłowska

Ma 38 lat. Mieszka w Kielcach. Absolwentka studiów ekonomicznych, specjalista ds. międzyrządowych. Dyrektor Departamentu Kontroli Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka w Zurichu. Pasjonatka gry w golfa.

nr 19 na liście BS w okręgu nr 33

Marta Marzec

Ma 47 lat. Mieszka w Jędrzejowie. Wykształcenie średnie (kierunek społeczno-prawny). Pracuje w Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie. Samorządowiec. Wolontariusz. Działacz społeczny.

nr 20 na liście BS w okręgu nr 33

Leszek Walczyk

Ma 69 lat. Mieszka w gminie Tarłów. Wieloletni naczelnik i wójt gminy Tarłów. Prawnik. Samorządowiec. Społecznik.

nr 21 na liście BS w okręgu nr 33

Maciej Szymoniak

Ma 29 lat. Mieszka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Geodeta. Wieloletni asystent radnego sejmiku województwa Grigora Szaginiana. Społecznik. Samorządowiec. Członek PZŁ, PZW, PZD.

nr 22 na liście BS w okręgu nr 33

Izabela Dulewicz

Ma 45 lat. Mieszka w Miedzianej Górze, powiat kielecki. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Przez ostatnie 10 lat pracowała jako szkoleniowiec w zakresie przedsiębiorczości, doradca biznesowy, specjalista ds. pozyskiwania funduszy. Aktywnie działa na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami i wykluczonych społecznie.

nr 23 na liście BS w okręgu nr 33

Martyna Żak

Ma 21 lat. Pochodzi ze Stąporkowa. Studentka finansów i rachunkowości oraz zarządzania biznesem.

nr 24 na liście BS w okręgu nr 33

Marcin Miljon

Ma 37 lat. Mieszka w Złotej, powiat pińczowski. Ukończył studia ekonomiczne w Kielcach. Obecnie pracuj na stanowisku brygadzisty w firmie FB Serwis- Budimex. Jest osobą otwartą, szczerą, ma swoje zdanie na każdy temat. Jego hobby jest sport, a w szczególności jazda rekreacyjna na rowerze i kulturystyka.

nr 25 na liście BS w okręgu nr 33

Monika Weitzel

Ma 56 lat. Mieszka w Kielcach. Ukończyła rehabilitację ruchową na AWF w Krakowie. Po studiach wyjechała do USA, gdzie pracowała w swoim zawodzie. Zarządzała 18 ośrodkami rehabilitacji na wschodnim wybrzeżu USA. Kocha zwierzęta. Posiada 4-te Kyu w Karate Kyokushin. Uwielbia pomagać, szczególnie starszym, chorym i samotnym.

nr 26 na liście BS w okręgu nr 33

Małgorzata Dutkiewicz

Ma 65 lat. Mieszka w Bilczy, powiat kielecki. Magister ekonomii. Długoletni pracownik administracji skarbowej. Zwolenniczka transparentności działania organów państwa oraz rozsądnego wydawania pieniędzy budżetowych. Oprócz polityki interesuje się psychologią oraz kulturą Dalekiego Wschodu.

nr 27 na liście BS w okręgu nr 33

Jadwiga Szyndler

Ma 66 lat. Mieszka w Jędrzejowie. Pracowała w ochronie zdrowia. Rzeczy niemożliwe załawia od ręki, a jeśli chodzi o cuda, prosi o chwilę cierpliwości. Ukończyła kurs z opieki nad osobami z niepełnosprawnościami. Jej kierunkowe wykształcenie to ekonomika i organizacja przedsiębiorstw.

nr 28 na liście BS w okręgu nr 33

Wojciech Sołtysiak

Ma 41 lat. Mieszka w Busku-Zdroju. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie oraz prestiżowego amerykańskiego Międzynarodowego Programu Wymiany Liderów. Od 15 lat pracuje z samorządami realizując projekty unijne na rzecz ochrony zabytków, kultury i przyrody regionu świętokrzyskiego.

nr 29 na liście BS w okręgu nr 33

Dorota Woszczyńska

Ma 47 lat. Mieszka w Staszowie. Przedsiębiorca – właściciel Centrum Handlowego Ricardo i Małej Gastronomii Tygrys w Staszowie. Biegle zna języki włoski, niemiecki i rosyjski. Kobieta Przedsiębiorcza w 2016 roku – pierwsze miejsce w powiecie staszowskim. Zdeterminowana, empatyczna, autentyczna, komunikatywna, otwarta na współpracę, rozważna, odporna na presję, umiejąca działać w zespole i skoncentrowana na konkretnych sprawach.

nr 30 na liście BS w okręgu nr 33

Robert Kowalski

Ma 52 lata. Urodzony w Kielcach, mieszka w miejscowości Krajno-Parcele, powiat kielecki.
Z wykształcenia i zawodu elektromonter. Absolwent Technikum Elektrycznego w Kielcach.

nr 31 na liście BS w okręgu nr 33

Magdalena Jaskuła

Ma 32 lata. Mieszka w Skalbmierzu. Ukończyła technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Rolniczych w Cudzynowicach. Razem z mężem prowadziła firmę remontowo-wykończeniową. Posiada doświadczenie w rolnictwie. Obecnie zajmuje się wychowaniem dzieci.

nr 32 na liście BS w okręgu nr 33

Tomasz Raczyński

Ma 59 lat. Mieszka w Kielcach. Absolwent Politechniki Krakowskiej. Był wiceprezesem, a następnie prezesem Targów Kielce. Związany zawodowo z organizacją targów i kongresów. Pełnił między innymi funkcje prezesa EXPOSILESIA, Międzynarodowych Tarów Łódzkich oraz dyrektora zarządzającego Ptak Warsaw Expo.

Kontakt z nami
SEKRETARIAT
+48 607 061 185
media@bezpartyjnisamorzadowcy.pl

 

© 2023 Bezpartyjni Samorządowcy – Łączy Nas Polska