62 nr Samorządności. Grudzień 2021 [CZYTAJ ONLINE]

Zapraszam do lektury świątecznego wydania gazety Samorządność!

GAZETA SAMORZĄDNOŚĆ nr 62 w wersji ONLINE do przeczytania TUTAJ

W grudniowym numerze podsumowujemy m.in. ostatnie spotkania MWS i BS, wspominamy tragiczne wydarzenia stanu wojennego w rozmowach ze Zbigniewem Bujakiem oraz Janem Rulewskim. O samorządzie rozmawiamy z Przewodniczącym BS Robertem Raczyńskim oraz Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem. Na stulecie polskiej piłki nożnej w jej reprezentacyjnych wydaniu specjalny artykuł przygotował Łukasz Perzyna.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu redakcji składam życzenia zdrowych i pogodnych dni spędzonych w gronie najbliższych oraz przepełnionych magią i nadzieją wigilijnej nocy. Życzę, aby poczucie wspólnoty, którego w tych dniach doświadczamy, towarzyszyło nam przez cały 2022 rok. Niech będzie on pełen pozytywnych myśli oraz energii potrzebnej do osiągnięcia zamierzonych celów w życiu prywatnym i zawodowym.

Już w styczniu rozpoczynamy prace redakcyjne nad kolejnym numerem gazety. Zachęcam do kontaktu i współtworzenia gazety. Aktualne wydanie (oraz wszystkie archiwalne) dostępne również online pod adresem: mws.org.pl/gazeta.

Z pozdrowieniami,
Paweł Dąbrowski
Redaktor Naczelny

Podobne wpisy